Značky

Prodáváme pouze značky s nimiž máme dlouholetou zkušenost. Značky, za kterými si stojíme.

 

DJ DUTCHJEANS

Holandská značka DJ DUTCHJEANS se specialzuje na módní značkové oblečení pro větší děti. Ve velikostech od 92 až do 170.

 

PEBBLESTONE

Značka PEBBLESTONE patří stejně jako značky GIRLSTAR, BOYSTAR a SILLY&RIDICULOUS do holandské skupiny TEIDEM. Nápadité, pestrobarevné oblečení ve velikostech 50 až 170 za skvělou cenu.

BABALUNO

Kojenecké oblečení anglické značky BABALUNO ve velikostech od novorozenců až do dvou let. Široké kolekce, kde jednotlivé kusy se skvěle doplňují.

SOXO

Značka SOXO, to jsou především kojenecké ponožky s chrastítkem, kojenecké ponožky či bačkůrky s koženou podešví a kojenecké capáčky.

WOLA a GATTA

Dětské punčocháče značek WOLA a GATTA je rozhodně to nejkvalitnější na našem trhu. Punčocháče i ponožky jseou velice příjemné na dotek, mají měkké, ploché švy, jsou eslatické a dokonale drží na těle a kopírují každou postavu. Všechny výrobky značek WOLA a GATTA mají jako jedny z mála certifikát OEKOTEX100 třídy 1.

KNOT SO BAD

Dětské a kojenecké oblečení belgické značky Knot So Bad je barevné, pohodlné a cenově přístupné.
Ve velikostech od 56 do 170.

MINOTI

Dětské oblečení anglické značky Minoti prodáváme již od roku 2010 kdy jsme začali značku Minoti zastupovat pro český a slovenský trh. Oblečení značky Minoti je mezi maminkami velice oblíbené a vyhledávané. Vyrábí se v několika velikostních řadách 1-3 roky, 3-8 let a 8-13 let.

DIRKJE

DIRKJE_LOGOHolandská značka DIRKJE se specialzuje na pohodlné, módní oblečení pro miminka a malé děti do 4 let.

Pro zobrazení ceny je nutné se přihlásit.

Přihlásit se