Jak nakupovat

WWW.BEWOX.CZ je velkoobchod s dětským oblečením, určený obchodníkům, majitelům prodejen s dětským oblečením a provozovatelům e-shopů
Ceny se tedy zobrazují jen po přihlášení, to znamená registrovaným a přihlášením zákazníkům - obchodníkům.

Pokud máte prodejnu s oblečením nebo e-shop a zaujala vás naše nabídka, zaregistrujte se  a vyplňte všechny požadované údaje. Pokud nejste plátce DPH, DIČ nevyplňujte.

Po odeslání registrace vám do druhého dne zašleme e-mail s potvrzením vaší registrace a po přihlášení již uvidíte vaše velkoobchodní ceny a můžete hned nakupovat.

Zboží prodáváme většinou ve výhodných velkoobchodních baleních po 4 až 7 kusech. V balení jsou vždy obsaženy všechny velikosti z příslušné velikostní řady a barvy. Pokud je například mikina ve velikostech 92 až 110, v barvách modrá a červená, v balení budou 4 kusy, velikosti 92,98,104 a 110 a obě barvy střídavě. 

Uváděné jsou ceny za kus i za balení včetně DPH i bez DPH.

Zboží dodáváme do ČR i SR, zasíláme Českou poštou nebo PPL na dobírku, nebo po předchozí úhradě převodem.

Po dokončení objednávky ihned obdržíte e-mail s její rekapitulací, po předání zásilky dopravci vám zašleme e-mail s informací o odeslání. 

Pokud při objednávání budete potřebovat s čímkoli pomoci, neváhejte se na nás obrátit. Jsme vám k dispozici v pracovní dny od 7:00 do 15:00 na telefonních číslech 728560390 a 381279292, nebo na e-mailu : bewox@bewox.cz, kontaktovat nás můžete také prostřednictvím Facebooku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pro zobrazení ceny je nutné se přihlásit.

Přihlásit se